Bra NOT Bra

Całe życie chciałaś pięknej sukni z odkrytymi plecami? Jesteś fanką głębokich dekoltów? Planujesz koronkową suknię ślubną?

Czy takie kreacje pozostawały zawsze w sferze marzeń ze względu na trudność doboru biustonosza?

Nareszcie na pytanie: „Czy macie biustonosz do odkrytych pleców?” mamy idealną odpowiedź!

Z radością i dumą przedstawiamy Wam rewolucyjny sposób modelowania biustu Bra NOT Bra <3 Żadna kreacja nie jest Wam już teraz straszna – ani głęboki dekolt, ani odkryte plecy. Nie ogranicza nas nawet kondycja biustu. Metoda ta pozwala nie tylko osiągnąć świetny wygląd piersi bez biustonosza, ale daje też komfort dzięki usztywnieniu piersi. Twój biust może być wysoko uniesiony, zebrany do środka i unieruchomiony – i to bez stanika!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz materiał wideo, który ukazał się w programie Pytanie na Śniadanie.

Jesteśmy jednym z pierwszych sześciu miejsc w Polsce, jakie świadczą tę usługę. Już od dwóch lat modelujemy biusty Panien Młodych, gości weselnych; jesteśmy do dyspozycji przed Andrzejkami, Sylwestrem, w karnawale. Na swoim koncie mamy kilkadziesiąt zadowolonych Klientek. Pracowałyśmy już z małymi, średnimi i dużymi piersiami.

Obok możesz zobaczyć kilka naszych prac. Pamiętaj – efekt końcowy jest składową możliwości kreacji, biustu oraz oczekiwań 🙂 Ze swojej strony zawsze dajemy 100%, aby zapewnić świetny wygląd.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, napisz do nas albo zadzwoń. Pamiętaj, że jest to usługa, która wymaga wcześniejszego umówienia się. Całość trwa około godziny – półtorej.

Serdecznie zapraszamy!