Marki dostępne w salonie

Jeśli jakiś model czy kolor jest w danym momencie niedostępny w Twoim rozmiarze, z chęcią go dla Ciebie zamówimy. Naszą misją jest wybór idealnego biustonosza dla każdej kobiety i mamy świadomość, że czasem trochę to trwa 🙂

Panache

Brytyjski producent oferujący bieliznę w rozmiarach od AA do KK. Cechuje ją ciekawe wzornictwo i doskonałe dopasowanie w szerokiej rozmiarówce – obwody od 60cm pod biustem, miseczki od D do KK.

Cleo

Linia marki Panache, charakteryzująca się niesamowitym dopasowaniem od obwodu 60cm pod biustem do miseczki J. Biustonosze Cleo zapewniają idealny kształt, zebranie i podtrzymanie dostępne w gamie przepięknych wzorów i kolorów, które sprawią, że będziesz czuła się i wyglądała wspaniale. W ofercie także stroje kąpielowe.

Panache SPORT

W ofercie także bestsellerowy, dobrze znany miłośniczkom marki PANACHE SPORT – biustonosz sportowy do miseczki H zapewniający idealne podtrzymanie. Panache ma także linię kostiumów kąpielowych..

Fantasie

Marka brytyjskiej grupy Eveden. Bardzo elegancka, ekskluzywna linia. Biustonosze są wykonywanie z najlepszych materiałów, są wygodne od pierwszego założenia. Zadowolą nawet najbardziej wymagające kobiety.

Freya

Marka z brytyjskiej grupy Eveden. Cechuje ją nowoczesność, interesujące wzornictwo i przepiękne kolory. Zapewnia perfekcyjne zebranie i podtrzymanie biustu w miseczkach od C do KK. W ofercie także stroje kąpielowe.

Elomi

Marka brytyjskiej grupy Eveden zaprojektowana z myślą o pełnych kobiecych kształtach. Oferuje biustonosze w rozmiarach 75DD – 110J. Szersze boczki oraz ramiączka zapewniają komfort i idealne dopasowanie dla większych biustów.

Agio

Polska marka oferująca biustonosze z wypełnieniem w rozmiarach od 65cm pod biustem i miseczkach od A do F. Świetnie zbiera piersi do środka. Idealna propozycja na mniejsze biusty!

Nessa

Polska firma rodzinna, która stawia na jakość, piękno i funkcjonalność. Biustonosze tej marki robione są z wysokiej klasy surowców. W ofercie znajdują się propozycje dla kobiet w różnym wieku, o różnych typach sylwetek i rozmiarach biustu. Marka posiada biustonosze typu push up, soft, usztywniane, półusztywniane w rozmiarach miseczek od A do S i obwodach od 65 do 120 cm w przystępnych cenach.