O nas

 Pomysł na sklep oferujący profesjonalne dopasowywanie bielizny zrodził się w mojej głowie w październiku 2008 roku.

Wraz z mamą i siostrami wybierałam się na wesele. Każda z nas potrzebowała dobrego biustonosza, odpowiedniego do naszych kreacji. Po kilku dniach poszukiwań okazało się, że niestety, w całej Częstochowie nie udało nam się znaleźć czegoś, co odpowiadałoby naszym wymaganiom! Zorientowałyśmy się, że kupienie w naszym mieście biustonosza o dobrze dobranym obwodzie i miseczce, a do tego jeszcze w wybranym kolorze, graniczy z cudem. A ponieważ wtedy byłam właśnie na etapie poszukiwania pracy, pomyślałam „a dlaczego by nie spróbować samemu otworzyć taki właśnie sklep?” Tak właśnie narodził się pomysł na „Fiszbinkę”!

Aby lepiej zorientować się w tej tematyce, zaczęłam poszukiwania odpowiednich informacji
w Internecie. Tak trafiłam na Lobby Biuściastych. Tam dopiero tak naprawdę zobaczyłam, jak wiele jest kobiet borykających sięz problemem dobrego dopasowania bielizny. Kiedy zorientowałam się, jak mało jest dobrych sklepów tego typu w Polsce, postanowiłam działać szybko. Kilka miesięcy później firma była już zarejestrowana, miałam przygotowany lokal, wybrany asortyment, zostałam przeszkolona w zakresie bra-fittingu. Pozostało tylko czekać na dostarczenie biustonoszy do sklepu… i wreszcie 2 lutego 2009 nastąpiło uroczyste WIELKIE OTWARCIE!!!

Obecnie ‘Fiszbinka’ to najdłużej działający w regionie sklep oferujący usługę bra – fittingu, czyli indywidualnego i profesjonalnego dopasowywania bielizny ze świetnie wyszkolonym, doświadczonym personelem. Początkowo dysponowałyśmy biustonoszami marki Freya oraz Panache, jednak cały czas poszerzamy nasz asortyment. Dziś, oprócz wcześniej wspomnianych marek, można kupić u nas też bieliznę Fantasie, Elomi, Cleo, Agio i Nessa. Znajdą Państwo u nas także stroje kąpielowe.

Na wspólne zakupy zapraszamy całe rodziny! Rozumiemy, że przymierzanie i dobieranie dobrego biustonosza zajmuje sporo czasu, dlatego przygotowałyśmy coś dla mężów oraz pociech naszych Drogich Klientek. Na Panów czeka wygodna kanapa, smaczna kawka oraz coś do poczytania, a dzieci mogą zająć się malowaniem czekających na nie kolorowanek czy pobawić się maskotkami.

Serdecznie zapraszam!
Anna Lisek